Schema UI (1.2.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Key
gu: ચાવી
