Schema UI (1.2.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Type
hi: प्रकार

en: Core
hi: कोर

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Table
hi: तालिका
