Schema UI (1.2.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Type
it: Tipo

en: Fields
it: Campi

en: Table
it: Tabella

en: Key
it: Chiave

en: Cardinality
it: Cardinalità
