Schema UI (1.2.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: Core
ja: コア

en: Fields
ja: フィールド

en: Table
ja: テーブル

en: Key
ja: キー

en: Schema
ja: スキーマ

en: Cardinality
ja: カーディナリティ

en: Tables
ja: テーブル
