Schema UI (1.2.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Core
jv: Inti

en: Fields
jv: Field

en: Table
jv: Tabel

en: Key
jv: Kunci
