Schema UI (1.2.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Fields
ka: ველები

en: Table
ka: ცხრილი

en: Key
ka: გასაღები
