Schema UI (1.2.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Core
lt: Branduolys

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Table
lt: Lentelė

en: Key
lt: Raktas
