Schema UI (1.2.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Core
ta: கருவம்

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Key
ta: சாவி
