Schema UI (1.2.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tip

en: Core
tr: Çekirdek

en: Fields
tr: Alanlar

en: Table
tr: Tablo

en: Key
tr: Anahtar

en: Cardinality
tr: Nicelik
