Schema UI (1.2.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Core
be: Ядро

en: Fields
be: Палі

en: Table
be: Табліца

en: Key
be: Ключ

en: Schema
be: Схема
