Schema UI (1.2.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Key
bo: གནད་ཚིག
