Schema UI (1.2.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Core
ca: Nucli

en: Fields
ca: Camps

en: Table
ca: Taula

en: Key
ca: Clau

en: Cardinality
ca: Cardinalitat

en: Tables
ca: Taules
