Schema UI (1.2.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Core
da: Kerne

en: Fields
da: Felter

en: Table
da: Tabel

en: Key
da: Nøgle

en: Cardinality
da: Kardinalitet

en: Tables
da: Tabeller
