Schema UI (1.2.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: Type
es: Tipo

en: Core
es: Núcleo

en: Fields
es: Campos

en: Table
es: Tabla

en: Key
es: Clave

en: Schema
es: Esquema

en: Cardinality
es: Cardinalidad

en: Tables
es: Tablas
