Schema UI (1.2.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Core
fr: Cœur

en: Fields
fr: Champs

en: Table
fr: Tableau

en: Key
fr: Clef

en: Schema
fr: Schéma

en: Cardinality
fr: Cardinalité

en: Tables
fr: Tableaux
