Schema UI (1.2.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Type
gl: Tipo

en: Core
gl: Núcleo

en: Fields
gl: Campos

en: Table
gl: Táboa

en: Key
gl: Clave

en: Cardinality
gl: Cardinalidade

en: Tables
gl: Táboas
