Schema UI (1.2.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Core
he: ליבה

en: Fields
he: שדות

en: Table
he: טבלה

en: Key
he: מפתח

en: Cardinality
he: כמות

en: Tables
he: טבלאות
