Schema UI (1.2.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Core
hr: Jezgra

en: Fields
hr: Polja

en: Table
hr: Tablica

en: Key
hr: Ključ
