Schema UI (1.2.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Fields
hu: Mezők

en: Table
hu: Táblázat

en: Key
hu: Kulcs

en: Schema
hu: Séma

en: Cardinality
hu: Számosság

en: Tables
hu: Táblázatok
