Schema UI (1.2.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Type
id: Jenis

en: Fields
id: Bidang isian

en: Table
id: Tabel

en: Key
id: Kunci

en: Cardinality
id: Kardinalitas
