Schema UI (1.2.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Core
km: សំខាន់

en: Table
km: តារាង

en: Key
km: សំខាន់
