Schema UI (1.2.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Core
nl: Kern

en: Fields
nl: Velden

en: Table
nl: Tabel

en: Key
nl: Sleutel

en: Cardinality
nl: Kardinaliteit

en: Tables
nl: Tabellen
