Schema UI (1.2.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Core
oc: Còr

en: Fields
oc: Camps

en: Table
oc: Tablèu

en: Key
oc: Clau

en: Schema
oc: Esquèma
