Schema UI (1.2.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Core
pl: Rdzeń

en: Fields
pl: Pola

en: Table
pl: Tabela

en: Key
pl: Klucz

en: Schema
pl: Schemat

en: Cardinality
pl: Liczność
