Schema UI (1.2.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: Core
ro: Nucleu

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Table
ro: Tabel

en: Key
ro: Cheie

en: Cardinality
ro: Cardinalitate
