Schema UI (1.2.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: Core
ru: Ядро

en: Fields
ru: Поля

en: Table
ru: Таблица

en: Key
ru: Ключ

en: Schema
ru: Схема

en: Cardinality
ru: Количество элементов

en: Tables
ru: Таблицы
