Schema UI (1.2.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Core
sk: Jadro

en: Fields
sk: Polia

en: Table
sk: Tabuľka

en: Key
sk: Kľúč
