Schema UI (1.2.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Core
sv: Kärna

en: Fields
sv: Fält

en: Table
sv: Tabell

en: Key
sv: Nyckel

en: Cardinality
sv: Huvudsaklig

en: Tables
sv: Tabeller
