Schema UI (1.2.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Core
uk: Ядро

en: Fields
uk: Поля

en: Table
uk: Таблиця

en: Key
uk: Ключ

en: Schema
uk: Схема

en: Cardinality
uk: Кардинальність

en: Tables
uk: Таблиці
