Schema.org Blueprints (all releases) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: photos
mk: слики

en: Type
mk: Тип

en: Settings
mk: Поставки

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: menu
mk: мени

en: comment
mk: коментар
