Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha22) - en to he translation catalogue (238 entries)

en: photos
he: תמונות

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Images
he: תמונות

en: weight
he: גובה

en: title
he: כותרת

en: size
he: גודל

en: value
he: ערך

en: Status
he: מצב

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Audience
he: קהל יעד

en: Article
he: כתבה

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: Comments
he: תגובות

en: Action
he: פעולה

en: Quantity
he: כמות

en: error
he: שגיאות

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Project
he: פרוייקט

en: Categories
he: קטגוריות

en: updated
he: עודכן

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Number
he: מספר

en: Message
he: הודעה

en: Country
he: מדינה

en: Link
he: קישור

en: Types
he: סוגים

en: Single
he: יחיד

en: Multiple
he: מרובה

en: Required
he: נדרש

en: Parent
he: אב

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Book
he: ספר

en: Field
he: שדה

en: category
he: קטגוריה

en: Label
he: תווית

en: Help
he: עזרה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Schedule
he: תיזמון

en: Time
he: זמן

en: View
he: צפיה

en: Length
he: אורך

en: URL
he: כתובת URL

en: Modules
he: רכיבים

en: Manage
he: ניהול

en: Menu
he: תפריט

en: Event
he: אירוע

en: Text
he: טקסט

en: Layout
he: פריסה

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: <none>
he: <ללא>

en: Taxonomy settings
he: הגדרות טקסונומי

en: type
he: סוג

en: Configure
he: הגדרות

en: status
he: מצב

en: Error
he: שגיאה

en: Data type
he: סוג נתונים

en: FAQ
he: שאלות נפוצות

en: Question
he: שאלה

en: Answer
he: תשובה

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Comment
he: תגובה

en: Filter
he: סינון

en: Vocabulary ID
he: מזהה אוצר מילים

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: Role name
he: שם תפקיד

en: Field name
he: שם שדה

en: Field type
he: סוג שדה

en: Fields
he: שדות

en: Warning
he: אזהרה

en: Items
he: פריטים

en: Media
he: מדיה

en: Details
he: פרטים

en: Price
he: מחיר

en: System
he: מערכת

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: email
he: דוא"ל

en: Invoice
he: חשבונית

en: Code
he: קוד

en: Module status
he: מצב רכיב

en: Store
he: חנות

en: Members
he: חברים

en: Group name
he: שם קבוצת המודעות

en: General
he: כללי

en: Table
he: טבלה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: Appearance
he: מראה

en: Role
he: תפקיד

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Blog
he: בלוג

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Online
he: מקוון

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: description
he: תיאור

en: Uninstall
he: הסרה

en: Install
he: התקנה

en: Tools
he: כלים

en: Order
he: סידור

en: Integer
he: שלם

en: text
he: טקסט

en: Duration
he: משך

en: City
he: עיר

en: Full
he: מלא

en: Condition
he: מצב

en: menu
he: תפריט

en: update
he: עידכון

en: Role settings
he: הגדרות תפקיד

en: unlimited
he: לא מוגבל

en: Map
he: מפה

en: Node settings
he: הגדרות פריט תוכן

en: author
he: מחבר/ת

en: Instructions
he: הוראות הכנה

en: warning
he: אזהרות

en: or
he: או

en: Requirements
he: דרישות

en: Missing
he: חסר

en: Installed
he: מותקן

en: address
he: כתובת

en: Product
he: מוצר

en: Completed
he: נשלם

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: width
he: רוחב

en: height
he: גובה

en: New
he: חדש

en: Relationships
he: יחסים

en: image
he: תמונה

en: comment
he: תגובה

en: Review
he: סקירה

en: about
he: על

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Questions
he: שאלות

en: URI
he: כתובת URI

en: Statement
he: הצהרה

en: Information
he: מידע

en: Recipe
he: מתכון

en: Yield
he: כמות

en: Ingredients
he: מרכיבים

en: Double
he: להכפיל

en: Menus
he: תפריטים

en: Created new vocabulary %name.
he: נוצר מילון חדש ששמו %name.

en: Add field
he: הוספת שדה

en: Float
he: צף

en: Allowed values
he: ערכים מותרים

en: Blog posts
he: פוסטים בבלוג

en: parent
he: אב

en: Subscription
he: מנוי

en: Continent
he: יבשת

en: Used
he: בשימוש

en: info
he: מידע

en: Skin
he: עיצוב

en: Generate content
he: יצירת תכנים

en: Organization
he: ארגון

en: Telephone
he: טלפון

en: Machine name
he: שם מכונה

en: types
he: סוגים

en: Paste
he: הדבקה

en: About
he: אודות

en: Reports
he: דוחות

en: Menu items
he: פריטי תפריט

en: Steps
he: צעדים

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Rating
he: דירוג

en: Acronym
he: ר"ת

en: Meta tags
he: מטה-דאטה

en: Properties
he: מאפיינים

en: Difficulty
he: קושי

en: Boolean
he: בוליאני

en: Bundle
he: חבילה

en: Collapse all
he: כיווץ הכל

en: color
he: צבע

en: thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Add @name
he: הוספת @name

en: Media settings
he: הגדרות מדיה

en: Abbreviation
he: קיצור

en: Experimental
he: נסיוני

en: View details
he: פרטי היבט

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: language
he: שפה

en: Translation settings
he: הגדרות תרגום

en: Emergency
he: חירום

en: References
he: רפרנס

en: - Select a field type -
he: - בחירת סוג שדה -

en: Existing field
he: שדה קיים

en: Max length
he: אורך מקסימלי

en: Library
he: ספריה

en: Dependencies
he: תלויות

en: List (text)
he: רשימה (טקסט)

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
he: תגיות HTML מותרות בתויות: @tags

en: Required field
he: שדה נדרש

en: Available menus
he: תפריטים קיימים

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
he: השתמש בתוויות בכדי לקבץ כתבות בנושאים דומים לקטגוריות.

en: milligram
he: מיליגרם

en: milligrams
he: מיליגרם

en: gram
he: גרם

en: grams
he: גרם

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
he: הערכים האפשריים ששדה זה יכול להכיל. הזינו ערך אחד בכל שורה, בפורמט של מפתח|תוית (key|label)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
he: המפתח הוא הערך שיאוכסן. התוית תהיה הערך שיוצג וגם ייראה בטופס העריכה.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
he: התוית אינה בגדר חובה: אם שורה מכילה מחרוזת יחידה, היא תשמש כמפתח וגם כתוית

en: Custom block
he: בלוק  מותאם

en: - Default -
he: - ברירת המחדל -

en: rooms
he: חדרים

en: @count items
he: @count פריטים

en: Opening hours
he: שעות פתיחה

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
he: שם מכונה ייחודי קריא במכונה המכיל רק תווים של אותיות, ספרות ומקף תחתון.

en: Defines a field type for telephone numbers.
he: מגדיר סוג שדה עבור מספרי טלפון.

en: Target entity type
he: סוג יישות המטרה

en: Display author and date information
he: הצגת שם הכותב/ת ותאריך הפרסום

en: This text will be displayed on the <em>Add new content</em> page.
he: טקסט זה יוצג בדף <em>צירת תוכן</em>.

en: This module is experimental. <a href=":url">Experimental modules</a> are provided for testing purposes only. Use at your own risk.
he: מודול זה הוא נסיוני. <a href=":url"<מודולים נסיוניים</a> כלולים בליבה לצרכי בדיקות והתנסות. השימוש בהם הוא על אחריותך בלבד.

en: Recipe category
he: קטגוריית המרשם
