Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha22) - en to jv translation catalogue (116 entries)

en: photos
jv: foto-foto

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Images
jv: Gambar

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Article
jv: Artikel

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Comments
jv: Komèntar

en: Action
jv: Aksi

en: error
jv: salah

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Categories
jv: Kategori

en: updated
jv: wis diupdate

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Number
jv: Angka

en: Message
jv: Pesen

en: Country
jv: Negara

en: Link
jv: Tautan

en: Types
jv: Tipe

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Parent
jv: Induk

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Book
jv: Buku

en: category
jv: kategori

en: Label
jv: Judul

en: Help
jv: Pitulungan

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Time
jv: Wektu

en: View
jv: Tampilan

en: Modules
jv: Modul

en: Text
jv: Teks

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: <none>
jv: <nihil>

en: type
jv: tipe

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Error
jv: Salah

en: Question
jv: Pitakonan

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Filter
jv: Saring

en: Vocabulary ID
jv: ID vokabulari

en: Vocabulary name
jv: Jeneng vokabulari

en: Role name
jv: Jeneng parāgā

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Field type
jv: Jinis field

en: Fields
jv: Field

en: Warning
jv: Weling

en: Items
jv: Item

en: Details
jv: Lengkapé

en: Code
jv: Kode

en: General
jv: Umum

en: Example
jv: Contoné

en: Table
jv: Tabel

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Other
jv: Liyané

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: Role
jv: Parāgā

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Exists
jv: Ana

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Uninstall
jv: Dicopot

en: Install
jv: Dipasang

en: Order
jv: Urutan

en: warning
jv: weling

en: Installed
jv: Dipasang

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: image
jv: gambar

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Menus
jv: Menu

en: Created new vocabulary %name.
jv: Vokabulari anyar @name uwis digawé.

en: Add field
jv: Tambah field

en: Float
jv: Pecahan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Reports
jv: Laporan

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Acronym
jv: Singkatan

en: Abbreviation
jv: Singkatan

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: language
jv: basa

en: Translation settings
jv: Setélan terjemahan

en: - Select a field type -
jv: - Milih tipe field -

en: List (text)
jv: Daftar (teks)

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
jv: Ngidinaké kode HTML nang judhul: @tags

en: Required field
jv: Mbutuhaké field

en: Available menus
jv: Menu sing cumawis

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: @count item | @count items
jv[0]: @count iji
jv[1]: @count iji

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
jv: Biji sing mungkin kanggo field iki bisa ngandhut. Lebokaké sakbiji per baris, nganggo format kunci|jeneng.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
jv: Judhul iki namung pilihan: Yén barisé ānā tembung tunggal, iku arep dadi tembung kunci lan judhul.

en: HTML element
jv: Elemen HTML

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
jv: Jeneng kewaca-mesin unik ngandhut huruf, angka lan garis ngisor.
