Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha25) - en to lv translation catalogue (302 entries)

en: photos
lv: attēli

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Images
lv: Attēli

en: weight
lv: svars

en: title
lv: virsraksts

en: size
lv: izmērs

en: value
lv: vērtība

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Audience
lv: Lasītāji

en: required
lv: obligāts

en: Article
lv: Raksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: Currency
lv: Valūta

en: Action
lv: Darbība

en: Quantity
lv: Skaits

en: error
lv: kļūda

en: Tags
lv: Birkas

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Project
lv: Projekts

en: Categories
lv: Kategorijas

en: updated
lv: labots

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Links
lv: Saites

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Types
lv: Veidi

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Single
lv: Vienkāršs

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Required
lv: Obligāts

en: Parent
lv: Vecāks

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Book
lv: Grāmata

en: Field
lv: Lauks

en: category
lv: kategorija

en: Label
lv: Etiķete

en: Help
lv: Palīdzība

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Time
lv: Laiks

en: Setup
lv: Iestatīšana

en: View
lv: Skatīt

en: Length
lv: Garums

en: Format
lv: Formāts

en: Modules
lv: Moduļi

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Event
lv: Notikums

en: Text
lv: Teksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: name
lv: vārds

en: blogs
lv: blogi

en: articles
lv: raksti

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: <none>
lv: <neviena>

en: Taxonomy settings
lv: Taksanomijas iestatījumi

en: type
lv: veids

en: Content type
lv: Satura veids

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: status
lv: statuss

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Iespējas

en: Contact
lv: Kontakti

en: FAQ
lv: BUJ

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Node links
lv: Mezglu saites

en: Comment
lv: Komentārs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Role name
lv: Lomas nosaukums

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Fields
lv: Lauki

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Items
lv: Vienumi

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Game
lv: Spēle

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Medium
lv: Vidējs

en: Media
lv: Multivide

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Price
lv: Cena

en: System
lv: Sistēma

en: Fax
lv: Faks

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: email
lv: epasts

en: map
lv: karte

en: Invoice
lv: Rēķins

en: Code
lv: Kods

en: Store
lv: Veikals

en: Members
lv: Dalībnieki

en: General
lv: Galvenie

en: Example
lv: Piemērs

en: Table
lv: Tabula

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Other
lv: Citi

en: Color
lv: Krāsa

en: Appearance
lv: Izskats

en: Role
lv: Loma

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Blog
lv: Blogs

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Exists
lv: Pastāv

en: Online
lv: Tiešsaistē

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Rows
lv: Rindas

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: description
lv: apraksts

en: Acronyms
lv: Akronīmi

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Install
lv: Instalēt

en: Tools
lv: Rīki

en: Option
lv: Iespēja

en: Order
lv: Secība

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: text
lv: teksts

en: Duration
lv: Ilgums

en: City
lv: Pilsēta

en: Full
lv: Pilns

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Djibouti
lv: Džibutija

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: menu
lv: izvēlne

en: update
lv: atjauninājums

en: Role settings
lv: Lomu iestatījumi

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Map
lv: Karte

en: Hybrid
lv: Hibrīds

en: Node settings
lv: Mezgla iestatījumi

en: author
lv: autors

en: Maxlength
lv: Maksimālais garums

en: People
lv: Cilvēki

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Reference
lv: Atsauce

en: or
lv: vai

en: Books
lv: Grāmatas

en: Max
lv: Maks.

en: Installed
lv: Instalēts

en: Product
lv: Prece

en: Balance
lv: Bilance

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: width
lv: platums

en: height
lv: augstums

en: New
lv: Jauns

en: Relationships
lv: Attiecības

en: image
lv: attēls

en: comment
lv: komentārs

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Information
lv: Informācija

en: Recipe
lv: Recepte

en: Ingredients
lv: Sastāvdaļas

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Created new vocabulary %name.
lv: Izveidota jauna vārdnīca %name.

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Allowed values
lv: Atļautās vērtības

en: parent
lv: vecāks

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: info
lv: informācija

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Bulgarian
lv: Bulgāru

en: Croatian
lv: Horvātu

en: Czech
lv: Čehu

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Finnish
lv: Somu

en: German
lv: Vācu

en: Greek
lv: Grieķu

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Polish
lv: Poļu

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Russian
lv: Krievu

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Turkish
lv: Turku

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: types
lv: tipi

en: Data
lv: Dati

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: About
lv: Par

en: Reports
lv: Atskaites

en: Report settings
lv: Atskaišu iestatījumi

en: Lithuanian
lv: Lietuviešu

en: Menu items
lv: Izvēlnes ieraksti

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Steps
lv: Soļi

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Rating
lv: Reitings

en: Acronym
lv: Akronīms

en: Somali
lv: Somāliešu

en: Properties
lv: Īpašības

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: color
lv: krāsa

en: Custom text
lv: Pielāgots teksts

en: Media settings
lv: Multivides iestatījumi

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: Experimental
lv: Eksperimentāls

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Azerbaijani
lv: Azerbaidžāņu

en: Belarusian
lv: Baltkrievu

en: Bosnian
lv: Bosniešu

en: Welsh
lv: Velsiešu

en: Estonian
lv: Igauņu

en: Irish
lv: Īru

en: Armenian
lv: Armēņu

en: Georgian
lv: Gruzīnu

en: Cambodian
lv: Kambodžas

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Malagasy
lv: Malagasu

en: Macedonian
lv: Maķedoniešu

en: Mongolian
lv: Mongoļu

en: Maltese
lv: Maltas

en: Slovenian
lv: Slovēņu

en: Samoan
lv: Samoiešu

en: Albanian
lv: Albāņu

en: Serbian
lv: Serbiešu

en: Sudanese
lv: Sudāniešu

en: Tajik
lv: Tadžiku

en: Thai
lv: Tai

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: language
lv: valoda

en: Translation settings
lv: Tulkošanas iestatījumi

en: Maps
lv: Kartes

en: - Select a field type -
lv: - Izvēlieties lauka tipu -

en: recipient
lv: saņēmējs

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Offer
lv: Piedāvājums

en: List (text)
lv: Saraksts (teksts)

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
lv: Pieļaujamie HTML tagi pazīmēs: @tags

en: Required field
lv: Obligāts lauks

en: Date type
lv: Datuma tips

en: Available menus
lv: Pieejamās izvēlnes

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: @count item | @count items
lv[0]: @count vienums
lv[1]: @count vienumi
lv[2]: @count vienumi

en: media
lv: mediji

en: Kyrgyz
lv: Kirgīzu

en: Filipino
lv: Tagalu

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lv: Šī lauka iespējamās vērtības. Katrā rindā viena vērtība. Vērtības formāts ir atslēga|nosaukums.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
lv: Atslēga ir saglabātā vērtība. Pazīme tiks izmantota uz ekrāna rādāmās vērtībās un rediģēšanas formās.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
lv: Pazīme ir neobligāta: ja rinda satur vienu simbolu, tas tiks izmantot kā atslēga un pazīme.

en: HTML element
lv: HTML elements

en: @count items
lv: @count ieraksti

en: Easy
lv: Viegli

en: Display author and date information
lv: Attēlot autora un datuma informāciju

en: Module overviews
lv: Moduļu pārskati

en: Recipe category
lv: Receptes kategorija
