Schema.org Blueprints (all releases) - en to lo translation catalogue (10 entries)

en: photos
lo: ຮູບພາບ

en: Sunday
lo: ວັນອາທິດ

en: Monday
lo: ວັນຈັນ

en: Tuesday
lo: ວັນອັງຄານ

en: Wednesday
lo: ວັນພຸດ

en: Thursday
lo: ວັນພະຫັດ

en: Friday
lo: ວັນສຸກ

en: Saturday
lo: ວັນເສົາ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Appearance
lo: ຮູບລັກສະນະ
