Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha28) - en to ne translation catalogue (167 entries)

en: photos
ne: तस्विरहरू

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: weight
ne: वजन

en: title
ne: शिर्षक

en: size
ne: आकार

en: value
ne: मान

en: Status
ne: अवस्था

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Article
ne: लेख

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: error
ne: त्रुटि

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Types
ne: प्रकार

en: Required
ne: आवश्यक

en: Parent
ne: मूल

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Book
ne: पुस्तक

en: Label
ne: लेबल

en: Help
ne: सहयोग

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Menu
ne: मेनु

en: Text
ne: अक्षर

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: ID
ne: परिचय

en: type
ne: प्रकार

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: status
ne: स्थिति

en: Error
ne: त्रुटि

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Question
ne: प्रश्न

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Role name
ne: भूमिका नाम

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Scale
ne: नाप

en: Medium
ne: माध्यम

en: Media
ne: मिडिया

en: Details
ne: विस्तृत

en: System
ne: प्रणाली

en: Code
ne: कोड

en: Table
ne: तालिका

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Color
ne: रंग

en: Appearance
ne: रूप

en: Blog
ne: ब्लग

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Exists
ne: बिध्यमान छ

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Uninstall
ne: हटाउनु

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Condition
ne: अवस्था

en: Hidden
ne: लुकेको

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: menu
ne: आज्ञावली

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: warning
ne: चेतावनी

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: New
ne: नयाँ

en: image
ne: तस्विर

en: Description settings
ne: विवरण सेटिङहरू

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Menus
ne: मेनु

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Precision
ne: सुक्ष्मता

en: info
ne: जानकारी

en: Bulgarian
ne: बुलगेरियाई

en: Croatian
ne: क्रोएशियाई

en: Czech
ne: चेक

en: Dutch
ne: डच

en: Finnish
ne: समाप्त

en: German
ne: जर्मन

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Hungarian
ne: हंगेरी

en: Indonesian
ne: इन्डोनेशियाई

en: Polish
ne: पोलिश

en: Romanian
ne: रोमेनियाई

en: Russian
ne: रूसी

en: Swedish
ne: स्वीडिश

en: Turkish
ne: तुर्की

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: Lithuanian
ne: लिथुएनी

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Somali
ne: सोमाली

en: Boolean
ne: सही वा गलत

en: Bundle
ne: पोका

en: Abbreviation
ne: संक्षिप्त

en: Azerbaijani
ne: अजरबैजानी

en: Belarusian
ne: बेलारूसी

en: Bosnian
ne: बोस्नियाई

en: Welsh
ne: वैल्श

en: Estonian
ne: एस्तोनियन

en: Irish
ne: आईरिश

en: Armenian
ne: अर्मेनियाई

en: Georgian
ne: जॉर्जीयन्

en: Cambodian
ne: कंबोडियाई

en: Latvian
ne: लातवी

en: Malagasy
ne: मलेगेसी

en: Marshallese
ne: मार्शली

en: Macedonian
ne: मेसेडोनी

en: Mongolian
ne: मंगोलियाई

en: Maltese
ne: मालटी

en: Burmese
ne: बर्मी

en: Slovenian
ne: स्लोवेनियन

en: Samoan
ne: सामोंन

en: Albanian
ne: अलबेनियाई

en: Serbian
ne: सर्बियन

en: Sudanese
ne: सुदानी

en: Tajik
ne: ताज़िक

en: Thai
ne: थाई

en: Ukrainian
ne: यूक्रेनी

en: Vietnamese
ne: भियतनामी

en: language
ne: भाषा

en: Translation settings
ne: अनुवाद सेटिंग

en: Dependencies
ne: आश्रित

en: Required field
ne: आवश्यक क्षेत्र

en: Filipino
ne: फिलिपिनो
