Schema.org Blueprints (all releases) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Article
ht: Atik

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Comment
ht: Komantè

en: author
ht: otè

en: comment
ht: kòmantè
