Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha30) - en to et translation catalogue (339 entries)

en: photos
et: pildid

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: weight
et: kaal

en: title
et: pealkiri

en: size
et: suurus

en: value
et: väärtus

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: required
et: kohustuslik

en: Article
et: Artikkel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Currency
et: Valuuta

en: Action
et: Tegevus

en: Quantity
et: Kogus

en: error
et: veateade

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Read documentation
et: Loe dokumentatsiooni

en: Project
et: Projekt

en: Categories
et: Kategooriad

en: updated
et: uuendatud

en: Overview
et: Ülevaade

en: version
et: versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Links
et: Lingid

en: Reset
et: Tühista

en: Daily
et: Kord päevas

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Types
et: Tüübid

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: Single
et: Üksik

en: Multiple
et: Mitu

en: Required
et: Kohustuslik

en: Parent
et: Vanem

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Book
et: Raamat

en: Field
et: Väli

en: category
et: kategooria

en: Label
et: Nimetus

en: Help
et: Abi

en: url
et: veebiaadress

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Liquid
et: Vedelik

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Schedule
et: Ajasta

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: Length
et: Pikkus

en: Format
et: Vorming

en: Modules
et: Moodulid

en: Manage
et: Halda

en: Menu
et: Menüü

en: Event
et: Sündmus

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: name
et: nimi

en: articles
et: artiklid

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: #
et: nr

en: Paths
et: Asukohad

en: Taxonomy settings
et: Taksonoomia seaded

en: blog
et: blogi

en: type
et: tüüp

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Configure
et: Seadistus

en: status
et: olek

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Contact
et: Kontakt

en: Data type
et: Andmetüüp

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Node links
et: Postituse viited

en: Comment
et: Kommentaar

en: Filter
et: Filtreeri

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: Role name
et: Rolli nimi

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Fields
et: Väljad

en: Widget type
et: Vidina liik

en: item
et: toode

en: Warning
et: Hoiatus

en: Items
et: Kirjed

en: Advanced
et: Täpsem

en: Maximum
et: Maksimum

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Medium
et: Keskmine

en: Media
et: Meedia

en: Details
et: Üksikasjad

en: Price
et: Hind

en: System
et: Süsteem

en: Software
et: Tarkvara

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Invoice
et: Arve

en: Code
et: Kood

en: code
et: kood

en: Store
et: Pood

en: Members
et: Liikmed

en: General
et: Üldine

en: Table
et: Tabel

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: Color
et: Värv

en: Appearance
et: Välimus

en: Role
et: Roll

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Class
et: Klass

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Exists
et: Väljumine

en: Online
et: Võrgus

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Rows
et: Ridu

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Install
et: Paigalda

en: Tools
et: Tööriistad

en: Option
et: Valik

en: Order
et: Järjestus

en: Integer
et: Täisarv

en: text
et: tekst

en: Duration
et: Kestus

en: City
et: Linn

en: Full
et: Täielik

en: Condition
et: Tingimus

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: Hidden
et: Peidetud

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Japanese
et: Jaapani keel

en: menu
et: menüü

en: update
et: uuendus

en: unlimited
et: piiramata

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Map
et: Kaart

en: Node settings
et: Sisuelemendi seaded

en: author
et: autor

en: Buttons
et: Nupud

en: price
et: hind

en: People
et: Kasutajad

en: warning
et: hoiatus

en: Reference
et: Viide

en: or
et: või

en: Books
et: Raamatud

en: duration
et: kestus

en: Missing
et: Puudub

en: Related links
et: Seotud lingid

en: Max
et: Maksimaalne

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Product
et: Toode

en: Balance
et: Bilanss

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: width
et: laius

en: height
et: kõrgus

en: New
et: Uus

en: Relationships
et: Seosed

en: image
et: pilt

en: comment
et: kommentaar

en: Review
et: Kontroll

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: Information
et: Andmed

en: Recipe
et: Retsept

en: Ingredients
et: Koostisosad

en: Recipes
et: Retseptid

en: longitude
et: pikkuskraad

en: Menus
et: Menüüd

en: Created new vocabulary %name.
et: Loodi uus sõnaraamat %name.

en: Add field
et: Lisa väli

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Minimum
et: Miinimum

en: Precision
et: Täpsus

en: Allowed values
et: Lubatud väärtused

en: parent
et: peamine

en: Service
et: Teenus

en: Skin
et: Kujundus

en: Telephone
et: Telefon

en: Bulgarian
et: Bulgaaria

en: Croatian
et: Horvaatia keel

en: Czech
et: Tšehhi keel

en: Danish
et: Taani keel

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: Finnish
et: Soome keel

en: German
et: Saksa keel

en: Greek
et: Kreeka keel

en: Hungarian
et: Ungari keel

en: Indonesian
et: Indoneesia keel

en: Polish
et: Poola keel

en: Romanian
et: Rumeenia keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Swedish
et: Rootsi keel

en: Turkish
et: Türgi keel

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: types
et: tüübid

en: Data
et: Andmed

en: Paste
et: Aseta

en: About
et: Programmist

en: Extract
et: Eraldamine

en: Reports
et: Raportid

en: Report
et: Teavita

en: Report settings
et: Raporti sätted

en: Lithuanian
et: Leedu keel

en: Menu items
et: Menüü kirjed

en: Create @name
et: Lisa @name

en: Awards
et: Auhinnad

en: Error message
et: Veateade

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Rating
et: Hinnang

en: Acronym
et: Akronüüm

en: COD
et: Maksmine kättesaamisel

en: Somali
et: Somaali keel

en: Meta tags
et: Metasildid

en: permissions
et: õigused

en: Properties
et: Omadused

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Bundle
et: kogum

en: Temporary
et: Ajutine

en: color
et: värv

en: Videos
et: Videod

en: Add @name
et: Lisa @name

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: The name of the item.
et: Selle elemendi nimi.

en: Media settings
et: Meedia seaded

en: Education
et: Haridus

en: Abbreviation
et: Lühend

en: Min
et: Minimaalne

en: View details
et: Vaate ükskikasjad

en: Dropdown
et: Rippvalik

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Azerbaijani
et: Azerbaidžaani keel

en: Belarusian
et: Valgevene keel

en: Bosnian
et: Bosnia

en: Welsh
et: Ueilsi keel

en: Estonian
et: Eesti keel

en: Irish
et: Irii keel

en: Armenian
et: Armeenia keel

en: Georgian
et: Gruusia keel

en: Cambodian
et: Kambodža keel

en: Latvian
et: Läti keel

en: Malagasy
et: Malagassi keel

en: Marshallese
et: Maršalli keel

en: Macedonian
et: Makedoonia keel

en: Mongolian
et: Mongoolia keel

en: Maltese
et: Malta keel

en: Burmese
et: Birma keel

en: Slovenian
et: Sloveenia keel

en: Samoan
et: Samoa keel

en: Albanian
et: Albaania keel

en: Serbian
et: Serbia keel

en: Sudanese
et: Sudaani keel

en: Tajik
et: Tadziki keel

en: Thai
et: Tai keel

en: Ukrainian
et: Ukraina keel

en: Vietnamese
et: Vietnami keel

en: language
et: keel

en: Translation settings
et: Tõlkimise sätted

en: Emergency
et: Hädaabi

en: References
et: Viited

en: - Select a field type -
et: - Vali välja tüüp -

en: Existing field
et: Olemasolev väli

en: Stick
et: Muuda kleepuvaks

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Formatter settings
et: Vormindaja seaded

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: List (text)
et: Loend (tekst)

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
et: Pealkirjades lubatud HTML sildid: @tags

en: Required field
et: Kohustuslik väli

en: Date type
et: Kuupäeva tüüp

en: Available menus
et: Kasutuselolevad menüüd

en: Default group
et: Vaikimisi grupp

en: @count item | @count items
et[0]: @count element
et[1]: @count elementi

en: Kyrgyz
et: Kirgiisi

en: Filipino
et: Filipiini

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
et: Võimalike väärtuste nimekiri. Sisesta üks väärtus reale vormingus võtmeväärtus|nimetus.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
et: Salvestatavaks väärtuseks on võtmeväärtus. Nimetust kasutatakse kuvatava ning toimetamisvormis muudetava väärtusena.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
et: Nimetus ei ole kohustuslik. Kui rida sisaldab ühte stringi, siis kasutatakse nimetusena võtmeväärtust.

en: Custom block
et: Kohandatud plokk

en: Field instance
et: Välja instants

en: Entity types
et: Olemi tüübid

en: @count items
et: @count elementi

en: There was a problem creating field %label: @message
et: Tekkis probleem välja %label loomisel: @message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
et: Unikaalne masinloetav nimi, võib sisaldada täppideta tähti, numbreid ja allkriipse.

en: Easy
et: Lihtne

en: Entity label
et: Olemi märgis

en: Provides a simple link field type.
et: Pakub lihtsat linkimiseks mõeldud väljatüüpi.

en: @entity_type selection
et: @entity_type valik

en: Hard
et: Raske

en: Defines a field type for telephone numbers.
et: Defineerib telefoninumbrite jaoks kasutatava väljatüübi.

en: Defines datetime form elements and a datetime field type.
et: Defineerib datetime vormi elemendid ja datetime välja tüübi.

en: Target entity type
et: Olemi sihttüüp

en: Menu machine name
et: Menüü masinloetav nimi

en: Default field
et: Vaikimisi väli

en: Display author and date information
et: Kuva autori ja kuupäeva informatsiooni

en: This text will be displayed on the <em>Add new content</em> page.
et: See tekst kuvatakse <em>Lisa uus sisu</em> lehel.

en: Module overviews
et: Mooduli ülevaated

en: Media source
et: Meedia allikas

en: Media source that is responsible for additional logic related to this media type.
et: Meedia allikas mis pakub lisaloogikat meedia tüübile.

en: Recipe category
et: Retsepti kategooria

en: Select @label
et: Vali @label
