Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha30) - en to lt translation catalogue (262 entries)

en: photos
lt: nuotraukos

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: weight
lt: svoris

en: title
lt: pavadinimas

en: size
lt: dydis

en: value
lt: reikšmė

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Audience
lt: Auditorija

en: required
lt: būtinas

en: Article
lt: Straipsnis

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Currency
lt: Valiuta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: error
lt: klaida

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Read documentation
lt: Skaityti dokumentaciją

en: Project
lt: Projektas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: updated
lt: atnaujinta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Links
lt: Nuorodos

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Types
lt: Tipai

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Single
lt: Vieno lygio

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Required
lt: Privalomas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Book
lt: Knyga

en: Field
lt: Laukelis

en: category
lt: kategorija

en: Label
lt: Etiketė

en: Help
lt: Pagalba

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Time
lt: Laikas

en: Setup
lt: Konfigūravimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Length
lt: Ilgis

en: Format
lt: Formatas

en: Modules
lt: Moduliai

en: Manage
lt: Valdyti

en: Menu
lt: Meniu

en: Event
lt: Įvykis

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: name
lt: vardas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: <none>
lt: -joks-

en: Paths
lt: Keliai

en: blog
lt: tinklaraštis

en: type
lt: tipas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: status
lt: būsena

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Node links
lt: Mazgo nuorodos

en: Comment
lt: Komentaras

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Role name
lt: Rolės pavadinimas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: item
lt: elementas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Items
lt: Elementai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Price
lt: Kaina

en: System
lt: Sistema

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: email
lt: el. paštas

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Code
lt: Kodas

en: Module status
lt: Modulio būsena

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Members
lt: Nariai

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: General
lt: Bendras

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Table
lt: Lentelė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: Color
lt: Spalva

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Role
lt: Rolė

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Class
lt: Klasė

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Exists
lt: Esantys

en: Online
lt: Įjungta

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Rows
lt: Eilutės

en: description
lt: aprašymas

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Install
lt: Įdiegti

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Order
lt: Tvarka

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: text
lt: tekstas

en: Duration
lt: Laikas

en: City
lt: Miestas

en: Full
lt: Pilnas

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: menu
lt: meniu

en: update
lt: atnaujinti

en: Role settings
lt: Rolių nuostatos

en: unlimited
lt: neribotas

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Node settings
lt: Mazgo nuostatos

en: author
lt: autorius

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Maxlength
lt: Maksimalus ilgis

en: People
lt: Žmonės

en: warning
lt: įspėjimas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: or
lt: arba

en: Books
lt: Knygos

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Product
lt: Prekė

en: Balance
lt: Balansas

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: width
lt: plotis

en: height
lt: aukštis

en: New
lt: Naujas

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: image
lt: paveikslėlis

en: comment
lt: komentaras

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Questions
lt: Klausimai

en: Recipes
lt: Receptai

en: Relationship type
lt: Sąryšio tipas

en: Menus
lt: Meniu

en: Created new vocabulary %name.
lt: Sukurtas naujas žodynas %name.

en: Add field
lt: Pridėti laukelį

en: Float
lt: Kintantis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: Allowed values
lt: Leidžiamos reikšmės

en: parent
lt: tėvas

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Service
lt: Paslauga

en: info
lt: informacija

en: Address settings
lt: Adresų nuostatos

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: types
lt: tipai

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Report
lt: Ataskaita

en: Report settings
lt: Ataskaitų nuostatos

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Menu items
lt: Meniu elementai

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Rating
lt: Reitingas

en: Acronym
lt: Akronimas

en: Wholesale
lt: Didmena

en: Retail
lt: Mažmena

en: British
lt: Britiška

en: Characters
lt: Simboliai

en: Intermediate
lt: Tarpinis

en: Boolean
lt: Loginis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Temporary
lt: Laikina

en: Expand all
lt: Išskleisti visus

en: Collapse all
lt: Suskleisti visus

en: color
lt: spalva

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Allowed formats
lt: Leidžiami formatai

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Latvian
lt: Latviškai

en: language
lt: kalba

en: Translation settings
lt: Vertimo nuostatos

en: Field label
lt: Laukelio žymė

en: Degree
lt: Laipsnis

en: - Select a field type -
lt: - Pasirinkite laukelio tipą -

en: Existing field
lt: Egzistuojantis laukelis

en: Field prefix
lt: Laukelio priešdėlis

en: Library
lt: Biblioteka

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: List (text)
lt: Sąrašas (tekstas)

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
lt: Žymose leidžiamos šios HTML žymos: @tags

en: Required field
lt: Būtinas laukelis

en: Date type
lt: Datos tipas

en: Available menus
lt: Galimi meniu

en: Kyrgyz
lt: Kirgizijos

en: Filipino
lt: Filipinų

en: Media Library
lt: Media biblioteka

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lt: Galimos šio laukelio reikšmės. Įveskite vieną reikšmę eilutėje šiuo formatu raktas|žyma.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
lt: Raktas yra saugoma reikšmė. Žyma naudojama rodant reikšmes ir redagavimo formose.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
lt: Žyma nebūtina: jei eilutė sudaryta iš vienos simbolių eilutės, ji bus naudojama kaip raktas ir žyma.

en: - Default -
lt: - Numatytasis -

en: Hotel
lt: Viešbutis

en: Handler settings
lt: Tvarkyklės nustatymai

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas pavadinimas sudarytas iš raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Display author and date information
lt: Rodyti autoriaus ir datos informacija

en: option
lt: pasirinkimas

en: Title / Description
lt: Pavadinimas / Aprašymas
