Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha30) - en to mk translation catalogue (30 entries)

en: photos
mk: слики

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Comments
mk: Коментари

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Categories
mk: Категории

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Required
mk: Побарано

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Modules
mk: Модули

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Contact
mk: Контакт

en: Details
mk: Детали

en: Uninstall
mk: Деинсталација

en: menu
mk: мени

en: Relationships
mk: Релации

en: comment
mk: коментар

en: Menus
mk: Менија

en: Macedonian
mk: Македонски
