Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha31) - en to ku translation catalogue (191 entries)

en: photos
ku: وێنەکان

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: weight
ku: کێش

en: title
ku: ناونیشان

en: size
ku: قه‌باره‌

en: value
ku: نرخ

en: Status
ku: ڕەوش

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Article
ku: وتار

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Action
ku: کردار

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Project
ku: پرۆژە

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Number
ku: ژمارە

en: Message
ku: پەیام

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Required
ku: پێویستە

en: Parent
ku: باوان

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Field
ku: خانە

en: category
ku: هاوپۆل

en: Label
ku: پێناس

en: Help
ku: یارمەتی

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Format
ku: فۆرمات

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Text
ku: دەق

en: <none>
ku: <هیچ>

en: blog
ku: بلاگ

en: type
ku: جۆر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: status
ku: ڕەوش

en: Error
ku: هەڵە

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Question
ku: پرسیار

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Vocabulary ID
ku: ID ی وشەگەل

en: Vocabulary name
ku: ناوی وشەگەل

en: Role name
ku: ناوی ڕۆڵ

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: System
ku: سیسته‌م

en: Code
ku: کۆد

en: General
ku: گشتی

en: Table
ku: خشتە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Other
ku: هیتر

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: Role
ku: ڕۆل

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Online
ku: لەسەر هێڵە

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Uninstall
ku: هەڵوەشاندنەوە

en: Install
ku: دامەزرێنە

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Order
ku: ڕیز

en: Integer
ku: ژمارەی تەواو

en: text
ku: دەق

en: Djibouti
ku: جیبوتی

en: Hidden
ku: شارراوە

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Japanese
ku: یابانی

en: menu
ku: پێڕست

en: update
ku: نوێبکەوە

en: People
ku: خەڵک

en: warning
ku: ئاگاداری‌

en: Books
ku: پەڕتووکەکان

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Menu settings
ku: ڕێکخستنەکانی پێڕست

en: image
ku: وێنە

en: comment
ku: بۆچوون

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Information
ku: زانیاری

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Created new vocabulary %name.
ku: وشەگەلی %name ی نوێ درووستکرا.

en: Add field
ku: بۆشایی زیادبکە

en: Float
ku: ژمارەی کەرت

en: Minimum
ku: کەمترین

en: parent
ku: باوک

en: info
ku: زانیاری

en: Bulgarian
ku: بولگاری

en: Croatian
ku: کرواتی

en: Czech
ku: چیکی

en: Danish
ku: دانمارکی

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: Finnish
ku: فنلەندی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Greek
ku: یۆنانی

en: Hungarian
ku: هه‌نگاری

en: Indonesian
ku: ئیندۆنیسی

en: Polish
ku: پۆلۆنی

en: Romanian
ku: ڕۆمانی

en: Russian
ku: ڕووسی

en: Swedish
ku: سویدی

en: Turkish
ku: تورکی

en: About
ku: دەربارە

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: Lithuanian
ku: لیتوانی

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Acronym
ku: کورتکراوە

en: Somali
ku: سۆماڵی

en: Boolean
ku: بوولی

en: color
ku: ڕه‌نگ

en: Abbreviation
ku: کورتکراوە

en: Azerbaijani
ku: ئازەربایجانی

en: Belarusian
ku: بیلاروسی

en: Bosnian
ku: بۆسنی‌

en: Welsh
ku: وێلزی

en: Estonian
ku: ئه‌ستۆنی

en: Irish
ku: ئیرلەندی

en: Armenian
ku: ئەرمەنی

en: Georgian
ku: جۆرجی

en: Cambodian
ku: کەمبۆدی

en: Latvian
ku: لاتڤی

en: Malagasy
ku: مەلاگاسی

en: Marshallese
ku: مارشەلی

en: Macedonian
ku: مەکەدۆنی

en: Mongolian
ku: مه‌نگۆلی

en: Maltese
ku: ماڵتایی

en: Burmese
ku: بورمی

en: Slovenian
ku: سلۆڤینی

en: Samoan
ku: سەمۆوی

en: Albanian
ku: ئه‌لبانی

en: Serbian
ku: سڕبی

en: Sudanese
ku: سودانی

en: Tajik
ku: تاجیکی

en: Thai
ku: تایلەندی

en: Ukrainian
ku: ئۆکرانی

en: Vietnamese
ku: ڤێتنامی

en: language
ku: زمان

en: Translation settings
ku: سازکارییەکانی وەرگێڕان

en: - Select a field type -
ku: - هەڵبژاردنی جۆری خانە -

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
ku: تاگەکانی HTML کە لە پێناسەکاندا ڕێگایان پێدرابێت: @tags

en: Required field
ku: خانەی پێویست

en: Date type
ku: جۆری بەروار

en: Kyrgyz
ku: کرغیزی

en: Filipino
ku: فیلیپینۆ
