Schema.org Blueprints (all releases) - en to hy translation catalogue (39 entries)

en: photos
hy: լուսանկարները

en: weight
hy: քաշ

en: title
hy: վերնագիր

en: size
hy: չափ

en: value
hy: արժեք

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Article
hy: Հոդված

en: Action
hy: Գործողություն

en: error
hy: սխալ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Country
hy: Երկիր

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Book
hy: Գիրք

en: category
hy: կատեգորիա

en: Label
hy: Պիտակ

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Code
hy: Կոդ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Color
hy: Գույն

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: author
hy: հեղինակ

en: warning
hy: զգուշացում

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: language
hy: լեզու

en: Required field
hy: Պարտադիր դաշտ
