Schema.org Blueprints (all releases) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: error
ta: வழு

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Date
ta: திகதி

en: Category
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Book
ta: புத்தகம்

en: status
ta: நிலை

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: Color
ta: நிறம்

en: Blog
ta: வலைப்பு

en: menu
ta: பட்டி

en: warning
ta: எச்சரிக்கை

en: color
ta: நிறம்
