Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha33) - en to lo translation catalogue (23 entries)

en: photos
lo: ຮູບພາບ

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Documentation
lo: ເອກະສານ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Sunday
lo: ວັນອາທິດ

en: Monday
lo: ວັນຈັນ

en: Tuesday
lo: ວັນອັງຄານ

en: Wednesday
lo: ວັນພຸດ

en: Thursday
lo: ວັນພະຫັດ

en: Friday
lo: ວັນສຸກ

en: Saturday
lo: ວັນເສົາ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Modules
lo: ໂມດູລ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Appearance
lo: ຮູບລັກສະນະ

en: People
lo: ຄົນ

en: Reports
lo: ບົດລາຍງານ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ
