Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Find content
uk: Знайти матеріали

en: Module update status
uk: Стан оновлення модулів

en: Media
uk: Медіа

en: Stats
uk: Статистика

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Moderation
uk: Модерація

en: Shortcuts
uk: Швидкі кнопки

en: Reports
uk: Звіти

en: Main content
uk: Основний вміст

en: Content overview
uk: Огляд вмісту

en: Recently created
uk: Нещодавно створений
