Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha10) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Find content
ro: Găsire conţinut.

en: Stats
ro: Statistici

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Relationships
ro: Relații

en: Shortcuts
ro: Scurtături

en: Menus
ro: Meniuri

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Recently created
ro: Creat recent
