Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha12) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Find content
km: រក​មាតិកា

en: Media
km: មេឌៀ

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Shortcuts
km: ផ្លូវ​កាត់

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Reports
km: របាយការណ៍
