Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha13) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Find content
mn: Агууламж олох

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Spanish
mn: Испани

en: Shortcuts
mn: Тушаал өгөх дөт аргууд

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Reports
mn: Тайлангууд
