Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Reset
af: Herstel

en: Category
af: Kategorie

en: Default
af: Verstek

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Page
af: Bladsy

en: Spanish
af: Spaans

en: Moderation
af: Moderasie

en: Shortcuts
af: Kortpaaie

en: Apply
af: Pas toe

en: Reports
af: Verslae

en: - All -
af: - Alle -
