Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Reset
be: Скінуць

en: Category
be: Катэгорыя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Find content
be: Знайсці змесціва

en: Page
be: Старонка

en: Media
be: Мультымедыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Shortcuts
be: Хуткія спасылкі

en: Apply
be: Ужыць

en: Menus
be: Меню

en: Reports
be: Справаздачы
