Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Category
bn: বিভাগ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Find content
bn: কন্টেন্ট খুঁজুন

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Shortcuts
bn: শর্টকাট সমূহ

en: Reports
bn: রিপোর্ট
